Publikováno Napsat komentář

Jak [správně] skladovat kabelky

Rádi nakupujete a pokud jde o kabelky, tak se neudržíte a nemáte je pak doma kde dávat? Nebo jste ten typ, který má pouze jednu či dvě kabelky, avšak velmi kvalitní? Ať už se poznáte v prvním nebo druhém případě, je potřeba vedle pravidelného čištění také kabelky správně skladovat. Důležité je i vytvořit si v uložení systém, každodenní vybírání si mezi nimi pak bude mnohem snazší.

Pokračování textu Jak [správně] skladovat kabelky
Publikováno Napsat komentář

Jak vyčistit semišovou kabelku

Semišové kabelky jsou velmi populárním kouskem, mohou doplnit jak neformální oděv, tak i ten formální. Možná právě kvůli víceúčelovosti je semišová kabelka součástí skříně mnoha žen. Je však potřeba věnovat nějaký čas i péči o kabelku, zvlášť v zimním období, kdy může materiál poškodit posypová sůl nebo sníh a bláto.

Pokračování textu Jak vyčistit semišovou kabelku
Publikováno Napsat komentář

Jak rozeznat originální kabelky od padělků

Nákup originální luxusní kabelky má mnoho nástrah, kterým je potřeba se vyhnout, aby vám nakonec neskončil v ruce padělek. Padělky známých značek kabelek zaplavily trh, přičemž se neustále zdokonalují a pouhým okem jsou od originálu takřka k nerozeznání. Ale při nákupu tak drahého zboží nám při výběru samozřejmě oči stačit nemusí, můžeme si kabelku pořádně prohlédnout, díky čemuž dokážeme i celkem jednoduše odhalit, zda je kabelka originál nebo padělek.

Pokračování textu Jak rozeznat originální kabelky od padělků